Garaažiukse paigaldus

Garaažiukse paigaldus koosneb kolmest etapist: ukseava ja põranda seisukorra hindamine, ukse valimine ja ukse paigaldus. RubyMet pakub sinu hoone jaoks täislahendust- müüme, paigaldame ja hooldame. Selleks, et töö sujuks, on garaažiukse paigalduseks vajalikud ka mõned eeltööd.

Garaažiukse paigaldamise eeltööd

Garaažiukse paigaldamise eelduseks on võimalikult sirge põrand ja ukseava.

Garaažiukse paigaldamise eelduseks on võimalikult sirge põrand ja ukseava. Samuti võiks mõelda, mis tooni ust soovitakse? Kas on oluline, et garaažiuksel oleks ka jalguks? Milline on hoone, kuhu uks paigaldatakse? Lähtudes hoone eripäradest ja sinu eelistustest, pakume sobiliku lahenduse.

Küsi pakkumist

Garaažiukse paigalduse protsess

Kui hoone eripärad on kindlaks tehtud ning põrand ja ukseava vastavad tingimustele, saab paigaldusega alustada. Selle sisse kuuluvad mõõtmised ja erinevate juppide kinnitamised. Peale töö teostamist, kontrollime üle kõik funktsioonid ja veendume, et kõik toimib nagu peab.

Garaažiuste automaatika paigaldamine

Korralik automaatika töötab vaikselt, sujuvalt ja teeb ukse kasutamise väga mugavaks.

Garaažiukse automaatika paigaldamine on kõige keerulisem osa. Korralik automaatika töötab vaikselt, sujuvalt ja teeb ukse kasutamise väga mugavaks. Automaatikat on pakkuda erinevate mootoritega-nende hulgast leiab sobiva lahenduse nii koju kui ka tööstusliku hoone tarbeks.

Garaažiuste müük

Lisaks praktilisele kasutusele, peaks uks sobima ka hoone olemuse ja välimusega.

RubyMet pakub tõste-ja tiibuksi. Klient saab valida nii disaini kui erinevate värvilahenduste vahel. Lisaks praktilisele kasutusele, peaks uks sobima ka hoone olemuse ja välimusega. Arvestades hoone eripärade, ukse otstarbe ja kliendi eelistustega, on tulemus ootuspärane. Lisaks ukse ostule ja selle paigaldusele tuleks arvestada ka jooksvate lisakuludega.

Küsi pakkumist

 

Garaažiuste hooldus

Selleks, et uks ja selle mehaanika peaks vastu, tuleb seda korrapäraselt hooldada. Garaažiust tuleks hooldada vähemalt kord aastas. Hoolduse käigus pingutatakse vedrusid, kontrollitakse rullikuid ja turvaelemente. Samuti võiks aeg-ajalt ise uksele pilgu peale visata ja vaadata, kas kõik tundub terve.

Garaažiukse paigalduse hind

Mida paremas seisus on põrand ja ukseava, seda soodsam on paigaldus.

Iga hoone on erinev ning samuti on erinevaid aspekte, mis hinda mõjutavad. Suures plaanis on hind mõjutatud kahest tegurist: ukse suurusest ja selle asukohast. Mida paremas seisus on põrand ja ukseava, seda soodsam on paigaldus. Kui esineb puudusi, mis raskendavad ukse paigaldust, siis teeme vajadusel korrektuure.

Küsi pakkumist

© 2022 RubyMet | e-poe tegemine vvunk