Aia paigaldus

Kodu on koht, kus on turvaline ja hea olla.

Kodu on koht, kus on turvaline ja hea olla. Kui paigaldada kodu ümber aed, saab lisaks turvatundele nautida ka privaatsust. Sinu maitse-eelistuste järgi valitud aed pakub silmailu ja loob konkreetse piiri sinu ja naabri krundi vahel. Meie valikust leiab erinevaid aedu, aiaposte ja väravaid-saad oma kodu ümbruse just selliseks nagu soovid. Lisaks müügile pakume ka aia paigaldust ja ehitust.

Aedade ehitus

Meie eesmärk on, et leiaksid just selle, mida sinu krunt vajab. Sellepärast tegeleb RubyMet ka aedade ehitusega. Valida saab erinevate materjalide ja värvide vahel. Aitame luua lahenduse, mis pole lihtsalt „ kompromiss endaga“, vaid midagi sellist, mida päriselt vajad.

Aiapostide paigaldus

Enne tööga alustamist on vaja kindlaks määrata krundi piirid ja maa-aluste kommunikatsioonide asukohad.

Aia paigaldus algab aiapostide paigaldusest. See on ühtlasi ka kõige keerulisem etapp. Enne tööga alustamist on vaja kindlaks määrata krundi piirid ja maa-aluste kommunikatsioonide asukohad. Kui see on paigas, saab juba olemasolevate andmete baasil arvutada välja aia jaoks vajaminevate postide arvu. Sellest järgmine etapp on postiaukude puurimine/kaevamine, mis on aluseks aia paigaldusele. Aedade puhul on valikus kolm varianti : võrk-, puit- ja metallaed.

Küsi pakkumist

Võrkaia paigaldus

Võrkaed on kõige soodsam variant oma krundi piiramiseks.

Võrkaed on kõige soodsam variant oma krundi piiramiseks. Põhiliselt jagunevad need kaheks- punutud võrgust aiad ja keevisvõrkaiad. Pakume mõlemaid, kuid punutud võrgust aedu me üldjuhul ei paigalda. Miks? Sest meie jaoks on tähtis maksimaalne kvaliteet ja kliendi rahulolu. Eesmärk on pakkuda lahendusi, mis kestaksid ja täidaksid päriselt oma eesmärki.Võrkaia puhul on oluline teada, et mida väiksema silmaga on aiavõrk, seda tugevam aed jääb. Võrkaiast järgmine valikuvariant on puitaed.

Küsi pakkumist

Puitaia ehitus

Korralikult töödeldud ja hooldatud puitaed peab pikalt vastu.

Puitaed on ilus ja loodussõbralik valik, sobides erinevaid hooneid ümbritsema. Korralikult töödeldud ja hooldatud puitaed peab pikalt vastu. Valmistame nii horisontaalseid kui ka vertikaalseid puitaedu. Puitaia puhul saab valida nii erinevate värvide kui ka aialippide kuju vahel. Puitaiast tugevam valik on metallaed.

Küsi pakkumist

Metallaia paigaldus

Metallaeda peetakse esinduslikuks ja kvaliteetseks.

Metallaeda peetakse esinduslikuks ja kvaliteetseks. Ühtlasi on tegemist ka kõige kallima piirdeaia lahendusega. On olemas ka sepistatud metallaiad, mis on samal ajal väga pilkupüüdvad ja vastupidavad. Metallaiad sobivad erineva suurusega kruntidele. Metallaedade juurde pakume ka tiib-, jalg- ja liugväravaid.

Küsi pakkumist

Väravate paigaldus

RubyMet pakub tiib-, jalg-, ja – liugväravaid. Jalgvärav on loodud jalgsi läbimiseks ning tiib -ja liugväravad pakuvad mugavat liikumisvõimalust erinevatele sõidukitele. Tiibväravate puhul on võimalik valida lahendus, mis on juba koos jalgväravaga. Samuti on kõikide väravate puhul võimalik valida, kas soovitakse seda avada käsitsi või automaatselt. Liugvärava eelis tiibvärava ees on see, et see liigub paralleelselt piirdeaiaga ning võimaldab kasutamist kohtades, kus tiibvärava avamiseks pole piisavalt ruumi.

Aia paigalduse hind

Aia paigalduse hind oleneb sellest, kui suur on krunt ning milline on pinnas, kuhu aeda soovitakse paigaldada. Mitu meetrit aeda soovitakse? Mida rohkem on meetreid, seda odavamaks läheb meetrihind. Milline on pinnas? Mida kõvem ja kivisem pinnas, seda kallimaks hind kujuneb. Kindlasti on aga tegemist hea investeeringuga oma kodu ja iseenda jaoks. Kvaliteetne aed, mis on paigaldatud korrektselt, peab kaua vastu ja on pikas perspektiivis igati kasulik investeering.

Küsi pakkumist

 


Tehtud tööd

Küsi pakkumist

© 2022 RubyMet | e-poe tegemine vvunk